Hakkımızda

1994 yılında Ali Fuat Çokaygil tarafından kurulan Onur Nakliyat, o günden bu güne taşımacılık sektöründe güven ve titizlikle hizmet vermektedir. sahip olduğu profesyonel iş ahlakı ile kamyon, kamyonet, tır nakliyeleri, süreli veya toplu malzeme nakliyesi, seferlik veya günübirlik araç temini, aylık ve yıllık araç temini, kiralanması, parsiyel nakliye, özel ekipman gerektiren nakliye, konteyner nakliyesi, ekspres nakliye, sebze nakliyesi, tahmil tahliye konularında Türkiye’nin her yerine sorunsuz ve kusursuz nakliye hizmeti vermektir.

 

25 yılı aşan tecrübesi ile Eskişehir nakliye firmaları arasında yerini koruyan Onur Nakliyat, verdiği kusursuz hizmetle müşteri memnuniyetini daima arttırmıştır. Başından sonuna zor bir süreç olan taşımacılık alanında son model araç filosu ve ekipmanları ile hizmet veren Onur Nakliyat, yenilikçi ve dinamik bir yapıya sahiptir.

 

Eskişehir nakliyat şirketleri olarak kişi veya kurumların bize güvenerek emanet ettiği her şeyi en hızlı yoldan en güvenli şekilde istenilen noktaya ulaştıran ekibimiz, depolama, dağıtma ve stoklama konusunda profesyonellikle hizmetlerine devam etmektedir.